Zmieniamy punkt widzenia.

Nie trwamy wiecznie w raz przyjętym sposobie pracy. Dlatego cyklicznie odświeżamy nasze podejście do komunikacji marketingowej. Weryfikujemy co jest efektywne. Bo wiemy, że marki muszą być widoczne.

}

Be Visible

Be Visible! to nasz sposób myślenia i mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami, które stawiają przed nami nasi klienci. Marki muszą być widoczne. Mają rzucać się w oczy od pierwszego kontaktu i na każdym kolejnym etapie procesu zakupowego. Łatwo tę wyrazistość zatracić. Trudno ją ponownie odzyskać. Najtrudniej zbudować od postaw.

( o ; )

// :)

W Opus B sprawiamy, że marki nabierają ostrości i stają się wyraziste dla odbiorców. Nasza komunikacja przywraca widoczność tym markom, które ją zatraciły, a także wspiera te, które dopiero muszą stać się widoczne. Jak? Opierając się na prostych ideach, przedstawianych we właściwym kontekście i egzekwowanych z żelazną dyscypliną.

Jesteśmy agencją reklamową, która ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych komunikacji marketingowych. Pomagamy zmieniać się markom, ale też budujemy je od podstaw, dobierając właściwe przekazy w kluczowych punktach styku. Dzięki temu zapewniamy efektywność oraz spójność komunikacji ATL, digital, aktywacji konsumenckich i działań employer branding.

Zaufali nam:

Aldi
BNP Paribas
Hortex
Perrigo
Hyundai
Amway
Kamis
Delecta
Velvet
UPC
Hochland
Decathlon
Royal Canin
Agata
Zott
Novartis
Lajkonik
Gedeon-richter
Kraków
Polpharma
ABB
Egis
Fakro
Kruszwica
Intermarche
Berlin Chemie
Grupa Azoty
MK Cafe
3M
Media Markt
Aviva
Bayer
Cirkle-k
Kanlux
USP Zdrowie